Margus Vaher laulab Kuressaares koos Luisa Värgiga emadele (1)

Margus Vaher laulab Kuressaares koos Luisa Värgiga emadele

Foto: Laura Kallasvee

Soov olla emadepäeval koos ema ja vanaemaga innustas laulja Margus Vaherit andma kodusaarel kontserti just emadepäeval. Pühapäevasel kontserdil “Minu südames Sa elad…” astub ta Kuressaare Linnateatris üles koos Luisa Värgiga.

“Plaanisin juba ammu, et tahan emadepäeva kindlasti kodus oma ema ja vanaemaga veeta. Aastate möödudes armastan ja hindan neid üha enam ja mul on südames soe tunne, et saan neile emadepäeval midagi erilist kinkida,” rääkis Margus Vaher.

“Saaremaa on minu jaoks see eriline paik, kus elavad mulle kõige kallimad inimesed – perekond, armsad sõbrad, õpetajad ja suur toetajaskond, ilma kelleta ei saaks ma täna teha seda, mida teen.”
Luisa Värk, kes Vaheriga koos lavale astub, ütles, et Saaremaa on aina rohkem muutunud tema üheks lemmikpaigaks ning hea tunde annab, et seekordne esinemine langeb just emadepäevale.

“Emadepäeval laulda on alati olnud väga eriline tunne, sest teada, et sind kuulatakse väga suure ja avatud südamega, on väga ülev tunne. Ma usun, et emana on mul veel lihtsam laulda emadele kui enne seda, sest nüüd tean ju ise seda rõõmu ja siirast õnne, mis lapsega kaasneb,” rääkis ta.
Koos on Margus Vaher ja Luisa Värk esinenud ennegi, näiteks Eesti Laulu konkursil, ja mõlemad kinnitasid, et kindlasti saab neid laval koos näha ka edaspidi.

“Mulle väga meeldib Marguse hääl ning tema lavaline olek on alati soe ja avatud. Temaga on hea ja turvaline lavale minna,” sõnas Luisa Värk.
Pühapäeval kell 17 Kuressaare Linnateatris algaval kontserdil tulevad Vaheri sõnul esitusele tuntud meloodiad läbi aastakümnete, millega tahetakse emadele pakkuda äratundmisrõõmu.
Margus Vaher lisas, et neil on ka hea saatebänd – kitarril Laur Joamets ja klahvpillidel Tarvi Kull, kes on tuntud “Superstaari” saatebändist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 103 korda, sh täna 1)