Karujärve vallutavad juulis tuhanded Eesti jahimehed

Eesti jahimeeste seltsi 30. vabariiklik kokkutulek on plaanitud läbi viia 16.–18. juulini Saaremaal Karujärve ääres, kuhu koguneb kolm kuni neli tuhat inimest.

Karujärve kämping on olnud juba aastaid üks populaarsematest suviste kokkutulekute korraldamise paikadest. Kavandatav jahimeeste kokkutulek on neist seni suurima osavõtjate arvuga.
Saarte jahimeeste seltsi esimehe Vilmar Rei sõnul ettevalmistustööd juba käivad, aga midagi konkreetsemat ta praegu veel öelda ei osanud, sest teada pole veel täpne osavõtjate arvgi.

“Eks ta sinna kolme tuhande kanti jääb, nagu tavaliselt,” arvas Rei. “Aga arvestades Saaremaa populaarsust, võib rahvast ka rohkem tulla. Selletõttu ei toimu üritus ainult Karujärve kämpingu territooriumil, vaid kaasa on haaratud ka teised sealse kandi majutusasutused.”
Karujärve Kämping OÜ juhatuse liige Jüri Kuusk ütles Saarte Häälele, et kämping valmistub kuni 4000 külalise vastuvõtmiseks.

“Olen ümberkaudsete majutusasutuste ning võimalike telkimis- ja parkimisplatside omanikega juba kokku leppinud,” rääkis Kuusk. “Seega inimeste ja autode äramahutamise ning ürituse läbiviimisega probleeme ei teki.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)