Saaremaa firma rajab pealinna kaks uut korterelamut

Saaremaa firma rajab pealinna kaks uut korterelamut

Omavahel harmoneeruvate hoonete Coffee & Cognac arhitektideks on Hanno Grossschmidt ja Tomomi Hayashi.

Kinnisvaraarendaja Compakt Kinnisvara rajab Nõmme keskusesse kaks kohalikku miljöösse sobivat korterelamut.

Neljakordsetesse majadesse on kokku planeeritud 22 kahe-, kolme- ja neljatoalist korterit, mille pindalad jäävad vahemikku 50-105 ruutmeetrit. Compakt Kinnisvara teatel hakkavad kõiki valmivaid kortereid iseloomustama peensusteni läbimõeldud planeeringulahendused ja kõrge siseviimistluse tase.

Compakt Kinnisvara juhatuse liikme Martin Lemberi sõnul on avarad aknapinnad, ruumikad rõdud ja katuseterrassid, saunad, kliimaseadmed, kaminad, liftid, vesipõrandaküte ja maa-alune garaaž vaid mõned märksõnad kõrget kvaliteeti pakkuvatest majadest. „Oleme nende majade puhul mõelnud kõigele, mis muudab korteris elamise nauditavaks ja hooned oma asukoha väärilisteks. Majad jäävad Nõmme turust vaid kiviviske kaugusele ning mõnesaja meetri raadiuses asuvad ka kauplus, söögikohad, pubi, Nõmme perearstikeskus, kultuurimaja, tervisespordi rajad ja ühistranspordi peatused,“ rääkis Lember.

Tema sõnul on projekti näol tegemist silmapaistva arendusega kogu linnas. „Kinnisvaraturu madalseisu ajal pole Tallinnasse kvaliteetseid elamispindu juurde tekkinud ning usun, et täidame oma Nõmme projektiga tühimiku, mille järgi turul nüüd juba kõrge nõudlus on,“ lisas Lember. Lemberi sõnul on ettevõte alustanud korterite eelregistreerimisega ja täpsed müügihinnad peaksid selguma mai kuu jooksul.

Lember märkis, et majade projekteerimisel on arvestatud maksimaalselt ümbritseva keskkonna ning olemasolevate hoonete ja nende arhitektuuriga. Tulemuseks on piirkonda sobilik hoonete tandem, mille üle võib ka aja möödudes uhkust tunda.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)