LC Kuressaare Piret kutsub kevadtuule garderoobi (2)

Lions Club Kuressaare Piret korraldab esmakordselt kevadise heategevusmüügi “Kevadtuul garderoobis”. Koos jõulueelsete heategevuslaatadega on see neil aga üldse kolmas taoline ettevõtmine.

“Et seni toimunud heategevusmüügid on läinud väga lustlikult ja edukalt, siis mõtlesimegi, et miks ka mitte! Vajab ju suvegarderoob ikka täiendust ja suvekodugi ilusaid uuendusi, kas või väikestegi detailide näol,” põhjendas LC Kuressaare Piret president Signe Sarah Arro.

Ta lisas, et kindlasti on tähtis, et müüki toodavad riide- ja tarbeesemed oleksid terved, puhtad ja igati kasutatavad.
Heategevusmüüki sobivad laste, naiste ja meeste riided ja jalatsid, ehted, aksessuaarid, lauanõud, majapidamistarbed, väärt kirjandus ja heliplaadid. Eelkõige oodatakse aga just kevad- ja suvekaupa.
Kogu müügitulu läheb Saaremaa paljulapseliste ja puudust kannatavate perede toetuseks.

“Valem on lihtne – mida rohkem annetajaid ja ostjaid ja põnevat kraami, seda enam saab olema neid peresid, keda saame toetada ja rõõmustada,” lausus Arro.
Põhjuseks, miks selline ettevõtmine korraldatakse, on Arro sõnul teadmine, et heategu teeb alati imet.
“Me kõik teame, et üheskoos suudame kutsuda muutusi ellu, üheskoos suudame aidata abivajajaid, et seeläbi öelda neile, kui tähtsad nad tegelikult on – ka siis, kui on raske!” kinnitas ta.

Saaremaa tarbijate ühistu on alati olnud Pireti tore toetaja, andes tasuta kasutamiseks väga korralikud ruumid ja meeldiva töökeskkonna, mis tähendab, et kogu teenitud müügitulu on naised saanud tänu sellele suunata heategevusse, tasumata sellest rendi-, elektri- jm kulusid. Ning ka seekordne heategevusmüük toimub Saaremaa kaubamajas.

Kaupa võetakse kaubamaja I korrusel vastu 3. maist 7. maini. Heategevusmüük on avatud 8.–15. maini. Tegusatel naistel on plaanis ka moedemonstratsioon, kus lavale astuvad LC Kuressaare Piret ilusad naised. Demonstratsioonid toimuvad 8. mail kl 12 ja 13. mail kl 17.30.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)