Spaad asuvad turiste lennutama (2)

Laupäeval saab reaalsuseks Kuressaare Grand Rose Spa ja Viimsi spaa Tervis plaan endale ise Venemaalt kliente tuua. Lennufirma Avies 16-kohaline lennuk Jetstream 31 teeb selleks tšarterlennu, mis ühtlasi tähendab esimest lennuühendust Venemaa ja Saaremaa vahel.

Reisid hakkavad esialgse kava järgi toimuma igal laupäeval liinil Tallinn–Peterburi–Kuressaare–Peterburi–Tallinn, kirjutas Eesti Päevaleht.
“Huvi pakkumise vastu on. Loodame, et saame ikkagi esimese lennuki täis. Praegu on sellest broneeritud 60 protsenti,” ütles spaade müügi- ja turundusosakonna juhataja Ly Voolaid. Ometi kardab ta oma sõnul, et suvel päris igal nädalal ei õnnestu lende korraldada. Järgmine reis on küll plaanitud juba nädala pärast, 8. mail, edasine graafik tehakse aga esimeste lendude tulemusi arvestades.

Lisaks Aviese tšarterlendudele kaalub sel suvel Saaremaaga ühenduse loomist ka Gotlandi laevafirma Gotlandsbolaget ja Ruhnuga lennuühendust korraldav Saksa ettevõte Luftverkehr Friesland Brunsema und Partner KG.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 32 korda, sh täna 1)