Orissaare spordihoones haarab ohjad Kaire Nurja (22)

Orissaare spordihoones haarab ohjad Kaire Nurja

HEAD SOOVID KAASA: Orissaare spordihoone sihtasutuse nõukogu eelmine esimees, praegune Torgu vallavanem Tiit Põld ulatab lahkuvale juhatajale Krista Riigile lilli.
Foto: Ilona Järvis

Laupäeval toimunud Orissaare spordihoone sihtasutuse nõukogu koosolekul valiti spordikeskuse uueks juhiks Kaire Nurja, kes pärast aastaid spordialast tööd mandril kodusaarele tagasi pöördub.

Spordihoone nõukogu esimehe Raivo Vesiaidi sõnul oli neil valida kahe väga tugeva kandidaadi vahel, kel mõlemal juured Orissaares ja ülikooli diplom kehakultuuri alalt taskus. Liisk langes siiski Kaire Nurja kasuks, kellel on spordivaldkonnas suurem töökogemus. “Tema kasuks räägib väga pikk ja põhjalik töökogemus ja vastav haridus,” selgitas Vesiaid.

Raivo Vesiaidi sõnul on spordihoone nõukogu Nurja kasuks langetatud otsuse üle väga õnnelik ja seda just põhjusel, et tegemist on Orissaare oma inimesega, kes on mandril tiiru ära käinud, palju vajalikke kogemusi omandanud ja valmis nüüd kodukanti tagasi tulema, et kogutud teadmisi siin jagada.

“Ja soovituskirjade järgi, mis tal praegusest töökohast kaasas olid, julgen ma arvata, et oleme saanud endale selle ala ühe hinnatuma inimese üldse,” rõõmustas Vesiaid.
Kaire Nurja ise ütles Oma Saarele, et põhimõtteline kokkulepe on tõepoolest olemas, kuid pikemalt räägiks ta sel teemal hea meelega alles paari nädala pärast.

Raivo Vesiaid lisas, et praegu pole veel täpselt paigas kuupäev, millal uus juht ametisse asub, kuid reaalne aeg on kuu aja jooksul.
Praegu töötab tulevane Orissaare spordielu edendaja Otepää külje all Käärikul asuva Kääriku puhke- ja spordikeskuse juhatuse liikme ja majutusjuhina. Orissaare spordihoone praeguse juhi Krista Riigi viimane tööpäev on 30. aprill.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 190 korda, sh täna 1)