Maavalitsus: oleme parimad ühistranspordi edendajad (8)

Maanteeamet tunnustas Saare maavalitsust 2009. a parima ühistranspordi edendaja tiitliga, teatas maavalitsus.

Maavalitsuse pressiteates seisab, et üleeile andsid Lääne regionaalse maanteeameti direktor Enn Raadik ja Kuressaare esinduse peaspetsialist Toomas Magus maavanem Toomas Kasemaale üle tiitliga kaasnenud tunnuspildi hea bussiliikluse korraldamise eest Saare maakonnas.

“2009. aastal viidi Saare maakonnas läbi bussitranspordi ümberkujundamise protsess, mis algas 2008. aastal ühistranspordiuuringu läbiviimisega. Uuringu käigus analüüsiti maakonna inimeste paiknemist, liikumisvajadusi ning tegelikku liikumist ja reisijate arvamusi. Maakonna liinivõrgus on tehtud jooksvalt muudatusi, arvestades inimeste sõiduvajadusi.

2009. aastal viidi edukalt läbi riigihange reisijateveo teenindamiseks Saare maakonnas. 2010. a toetab maavalitsus Kuressaare bussijaama piletimüügisüsteemi uuendamist,” teatas maavalitsus.
Maanteeamet ei soovinud maavalitsusele tunnustuse jagamist Oma Saarele kommenteerida. Ameti esindaja mainis vaid, et tunnustust ei jagatud siiski mitte “hea bussiliikluse korraldamise eest”, vaid “ühistranspordi edendamise eest”.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 35 korda, sh täna 1)