Selgusid parimad Mustjala laululinnud

13. aprillil toimus Mustjala rahvamajas juba 14. kevadet laste lauluvõistlus Mustjala Laululind. Üritusest on saanud tore traditsioon, mis toob rahvamajja alati saalitäie publikut.

Laste rõõmsad laulud meelitasid pilve tagant välja ka kevadise päikese, mis mõnusalt läbi aknaklaasi soojendas. Laulda lapsed armastavad, seda näitab iga-aastane arvukas osavõtt. Nii ka sel aastal, kui lavale astus 22 noort lauljat.

Noorim laulja oli 4-aastane Ken Roosimaa, kes pälvis “Hea alguse” preemia ja võitis ka publiku südamed. Vanemas vanuseastmes laulis vaid kaks neidu. Üks neist, Kaja Maiste (15) pälvis Mustjala segakoori preemia. Publiku hulka oli ennast kuulama sättinud ka 3-liikmeline žürii.
Žürii ülesanne oli selgitada lauljate hulgast välja parim laulupoiss ja laulutüdruk. Laulupoisi tiitli viis koju Aigar Harjus (11) ja laulutüdrukuks pärjati sel aastal Kristen Kaasik (10). Lasteaialastest tunnistati parimaks mudilaseks Veroonika Saarma (7).

Parimad lauljad esindavad Mustjala valda sel aastal ka Lääne-Saaremaa laste lauluvõistlusel “Rannalapse laulud”.
Kõik lauljad olid tänavu väga tublid ja tühjade kätega ei lahkunud keegi. Laulud olid lastele selgeks õpetanud ja saatsid neid klaveril õpetajad Imbi Kolk ja Elle Viira. Suured tänud neile!

Reine Vinter

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)