Lümanda sotsiaalkomisjon viskas Kuke üle parda (17)

Lümanda sotsiaalkomisjoni esimees Kaja Sakala esitas enne eile toimunud vallavolikogu istungit komisjoni esimehe kohalt tagasiastumise avalduse. Eile valis volikogu Sakala sotsiaalkomisjoni etteotsa tagasi.

Komisjoni koosseisu kinnitamisel otsustati endine 7-liikmeline sotsiaalkomisjon teha Sakala ettepanekul 6-liikmeliseks. Sinna kuuluvad peale esimehe Reet Laht, Salme Berens, Kai Prostang, Harald Tõru ja Liisi Kuivjõgi. Varem komisjoni kuulunud endine Lümanda sotsiaalnõunik ja praegune volikoguliige Helle Kukk enam komisjoni liige ei ole.

“Leppisime komisjonis kokku, et me ei jaga kommentaare,” nentis Sakala, lisades vaid, et Helle Kukk oli ka ise märkinud, et oleks nagunii komisjonist tagasi astunud.
Viimast kinnitas Oma Saarele ka Helle Kukk, lisades, et tema eesmärk komisjonis oli välja tuua ka töös esinevaid vajakajäämisi ja puudusi, sest kriitika on edasiviiv jõud.

“Olen ise üle elanud maavalitsuse järelevalve ja ma väga tahaksin ennetada neid probleeme, mis võivad kontrollimisel välja tulla, tahaksin, et kõik oleks Lümanda vallas hästi,” sõnas Kukk.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)