Saarlastel oli autospordis edukas nädalavahetus

Pühapäeval tuulisel Tabasalu ringrajal peetud Texaco-Havoline’i noortesprindi karikavõistluste avaetapil saavutasid saarlased kuni 16-aastaste sportklassis S16 kolmikvõidu.

Esikoha võitis Pihtla valla noormees Karl Jalakas (VAZ 2105), teine oli Raigo Reimal (VW Golf) ja kolmas Kenneth Sepp (Toyota Starlet). Klassis S18 pääses kolme hulka Ken Torn (Mitsubishi Colt), keda edestasid Allan Popov ja Markus Abram. Samuti S18-klassis sõitnud Kermo Laus pidi leppima neljanda kohaga.

Tänavasõiduautodel kuni 16-aastaste noorte arvestuses võistelnud saarlastest osutus tublimaks Sander Sepp. Suzuki Swiftil võistelnud noormees lõpetas uue hooaja avaetapi neljanda kohaga. Rasmus Uustulnd (Honda Civic) platseerus kuuendaks ja Lauri Peegel (Toyota Celica) üheksandaks.

17. aprillil Rapla kardirajal toimunud rahvasprindi karikavõistluste ja Hepa karikasarja järjekordsel etapil saavutas Virgo Arge 4WD-klassis kolmanda koha. Mitsubishi Lanceril sõitnud saar-last edestasid Raplamaa mees Helmet Palm ja tallinlane Rain Rannala.