Kerli veimevakas on Lasse ja Bella

Kerli veimevakas on Lasse ja Bella

KERLI JA LASSE: Kui Kerli oli kätte saanud autojuhiloa, ostis ta kõigile üllatuseks endale raudsuksu asemel hoopis päris hobuse. Nüüd plaanivad suurteks sõpradeks saanud Kerli ja Lasse juba võistlustele minna.
Foto: Erakogu

Kivide peret Kuressaares on õnnistatud loomadega. Nad kohe tulevad ise ja kipuvad tuppa. Ehk tunnetavad hüljatud koerad, kassid, linnud, et siit saab abi. Mine tea. Igal juhul on Kivid ja eriti peretütar Kerli aidanud lugematut hulka lemmikuid ning seda, kui mitu neljajalgset või sulelist on nad elule päästnud, pole keegi kokku lugenud.

“Meil on olnud igasuguseid toredaid juhuseid,” räägib pereema Sirje, tuues näiteks, kuidas ta töölt tulles avastas diivanilt kolm kajakapoega, kes olid majakatuselt alla kukkunud, sest lennata nad veel ei osanud. “Aga nad on nii armsad!” väitsid lapsed. Lindusid siiski enda juurde ei jäetud, vaid pandi nad karpi ning isa ülesandeks jäi tiivulised katusele tagasi toimetada. Ning tütar Kerli, see kõige suurem päästja, sai emalinnult juustesse suure läraka. Vist tänutäheks, arvasid kõik.

Leidlapsed Bella ja Muki

Kivid usuvad, et hätta ei tohi kedagi jätta, rääkimata ükskõik millisele elusolendile liiga tegemisest. Sestap ongi nende peres elavast kolmest koerast kaks “leidlapsed”. Tänavu 17-aastaseks saav Muki jäi Kivide hoole alla siis, kui naabrid ära kolisid, ning peatselt viieseks saava Bella tõi koju Kerli, kes rattaga sõites kuulis Rohu tänaval prügikonteinerite juurest kinniteibitud pappkastist koera nuttu. Oli augustihommik, väljas vaat et 30 soojakraadi ja Kerli läks vaatama, mis seal toimub.

Loe edasi laupäevasest Oma Saarest.

Telli Oma Saar internetist

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)