Vulkaanipurse mõjutas Kuressaare Linnateatrit (1)

Vulkaanipurse mõjutas Kuressaare Linnateatrit

SEISKAS LENNULIIKLUSE: Islandil Eyjafjallajökulli jääliustiku lähistel aktiviseerunud vulkaanist õhku paiskunud tuhapilve tõttu seiskus lennuliiklus pea terves Euroopas. Ilmajaama andmeil võivad tuhapilved Eesti kohal püsida isegi kuni järgmise neljapäevani.
Foto: Internet

Islandi vulkaanipurske tõttu tuli Kuressaare Linnateatril eile tühistada “Unenäo” etendus Harjumaal Arukülas ja täna õhtul jääb ära VAT Teatri etendus “Vääärviid” Kuressaare Linnateatris.

“Põhjuseks on vulkaanipurse Islandil, rändavad tuhapilved, mis juba Eesti kohal kümne kilomeetri kõrgusel hõljuvad, ning selle tagajärjel etenduse trupi liikme Kaspar Jancise sunnitud viibimine Oslo lennuväljal,” põhjendas “Unenäo” ärajäämist Oma Saarele linnateatri direktori asetäitja loome alal Aarne Mägi.

Etenduse ärajäämisest on Aruküla rahvast informeeritud, kuid nägemata see neil siiski ei jää. “Unenägu” mängitakse Arukülas kas selle kuu lõpus või mai alguses.
Samal põhjusel ei saa VAT Teater Kuressaares mängida lavastust “Vääärviid”. Nimelt on Eesti Draamateatri näitleja Kristo Viiding
Iirimaal tuhavangis ega saa mängida koduteatri tükis “Sinul on meretäis hirmu”.

“Draamateater asendab selle etendusega “Augustikuu” ja selles osalev Tõnu Oja ei saa seetõttu mängida VAT Teatri “Vääärviides”,” rääkis Oma Saarele VAT Teatri turundusjuht Tiiu Talvist. Tema sõnul jõuab “Vääärviid” Kuressaare Linnateatri lavale aga juba esmaspäeva õhtul kell 19.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 54 korda, sh täna 1)