Orissaare kaupleb STÜ appi parklat remontima

Saaremaa tarbijate ühistu juhatuse esimehele Peeter Kilumetsale saadetud kirjas märgib Orissaare vallavanem Aarne Põlluäär, et Tumala–Väikese väina maantee renoveerimise raames on vallal kavas korda teha ka STÜ-le kuuluva kaubanduskeskuse ees asuv parkla.

Põlluääre sõnul on see väga halvas seisus ja riivab silma. “Oleme selle tarvis alustanud eeltöödega ja valminud on projekt, mis on tänaseks läbinud riigihanke,” kirjutab vallavanem.
Projekti maksumus on 1,2 miljonit krooni. “Kuna majandusseis on hetkel kõigile igati raske ja vaja vaadata iga sendi liikumist, siis on ka kohalik omavalitsus sunnitud rangelt vaatama oma väljaminekuid,” nendib Aarne Põlluäär.

Vallavanem jätkab, et kuna üheks suuremaks kasusaajaks nimetatud projektist on kohaliku omavalitsuse kõrval just STÜ, siis võiks viimane osaleda projektis kaasfinantseerijana. Omaosaluse suuruseks jääks projektile kinnituse saamisel 180 000 krooni.
STÜ juhatuse esimees Peeter Kilumets ei tahtnud Orissaare vallavalitsuse ettepanekut kommenteerida enne vallavanemaga kõnelemist.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)