Jahilaskjad võistlesid Tagaverel

Tagavere lasketiirus toimunud väga heal tasemel laskevõistlusel võttis harjutuses “Compak Sporting 100 märki” juunioride arvestuses esikoha saarlane Raido Mägi. Tulemus on seda hinnatavam, et võistlus läks ka Eesti karikavõistluste arvestusse.

Võistlushommiku vihmasadu asendus päeva peale mõnusa kevadilmaga ja päike paistis ka Tagavere lasketiiru kohal. Ju ikka aitas see Saaremaa meeste kirikutrepil lausutud palve võistluspäeva ilusa ilmaga õnnistamiseks. Kuidas kulges võistlus osalenud laskuritele, on iga mehe enda otsustada.

Kindlasti saab oma tulemusega rahule jääda Veikko Tihvan, kes näitas juba teist etappi järjest oma väga head laskeoskust, tabades 100 märgist 95. Teine ja kolmas koht tuli välja jagada ümberlaskmise käigus, kus algse võrdse tulemusega (89 märki) läksid mees mehe vastu Margus Valgma ja Artur Studzinski. Võitjana väljus sellest duellist Margus (25-st 21 tabamust), Arturil 20 tabamust. Saarlastest oli SEN-klassis parim Argo Saagpakk 81 tabamusega.

Juunioride klassis võttis Saaremaal võidu n-ö oma poiss Raido Mägi väga kõva tulemusega 88 tabatud märki. Teiseks tuli Andres Ratassepp (80 märki) ja kolmandaks Kristjan Kangur (79 märki). Veteranidest jagasid esikolmiku kohad omavahel Jaan Brikker (77 märki), Olev Kuuse (72 märki) ja Olev

Schmidt (65 märki). Naistest oli seekord parim Tiiu Ratassepp (69 märki), kes saavutas Inga Kõue ees 3-punktilise edu.
Karikavõistluse punktitabeli ja kõik Tagavere võistluse tulemused leiab EJSL-i kodulehelt.