GoBus loobus oma Saaremaa tütre juhi teenetest (3)

Bussifirma AS GoBus loobus oma Saaremaa tütarfirma tegevjuhi teenetest, tuues Saaremaa bussiliiklust juhtima GoBusi Hiiumaa regiooni juhi.

“Mul ei oleks midagi olnud selle vastu, et tööd edasi teha, aga kui ma panen ennast peadirektori rolli, siis tõenäoliselt oleksin samamoodi käitunud,” ütles 1. maist ametist lahkuv GoBus-i Saaremaa tegevjuht Margus Männik, kelle sõnul lõppes tema töösuhe bussifirmas käimasoleva restruktureerimise tõttu.

Viis aastat GoBusiga seotud olnud Margus Männiku kinnitusel toimub tema lahkumine ettevõttest rahumeelselt mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppega.
Saaremaa GoBusi juhtimise üle võttev GoBusi Hiiumaa regiooni juht Enn Randmaa ütles, et viibib Saaremaal niipalju kui vajalik, praegu on mehel käsil elamispinna otsimine. Randmaa on Saaremaa bussifirmat lühiajaliselt juhtinud ka enne Margus Männiku tulekut.

Männik sõnas, et uue töö otsimisega ta kiirustada ei kavatse. “Suvi tuleb peale, hoov ja kodu on vaja korda saada, ka plika kasvatamisele tahaks natukene rohkem pühenduda,” rääkis ta.
Kaarma vallavolikogu arengukomisjoni esimehena ei välista Männik suuremat panust ka valla asjadega tegelemisel, kuid kindlasti ei kavatse ta tööle asuda Kaarma vallavalitsuses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)