Janne avas Leisis Janne juuksuriäri (6)

Janne avas Leisis Janne juuksuriäri

KLIENTIDE TEENINDAMISEKS VALMIS: Üleeile hommikul soovis Leisi vallavanem Ludvik Mõtlep Janne juuksuriäri avanud Janne Vaherile edu töös. Kahel esimesel päeval kliente jagus ja loodetavasti jagub neid ka edaspidi.
Foto: Andres Jalakas

Üleeile hommikul avas Leisi alevikus Saaremaa tarbijate ühistu Kodu kaupluse teisel korrusel uksed vastremonditud ruumi kolinud Janne juuksuriäri.

Oma tervituskõnes nimetas vallavanem Ludvik Mõtlep ettevõtte loomist masu ajal väikeseks imeks. Igal juhul kujunes sellest sündmus, kus vallajuhidki toimekale ettevõtjale häid soove ütlesid ja töötoa kaunistuseks suure potilille kinkisid.
Kliente kuueaastase staažiga juuksuril Janne Vaheril avamispäeval jagus. Varem Kuressaares juuksuriametit pidanud ettevõtja Leisis tööpuudust ei karda.

“Piirkond on ju suur, umbes 2000 inimest. Miks nad peaksid Kuressaarde juuksuri juurde sõitma? Palju lihtsam on neil kodukohas seda teenust saada,” rääkis Janne Vaher.
Oma juuksuriäris ei tegele Janne üksnes juukselõikusega. Leisi noorikud ja vanemadki daamid saavad lasta endale igasuguseid soenguid teha. “Võin teha päeva-, pulma- või föönisoenguid, juukseid värvida või lokkida. Värvin ka keemiliselt kulme ja ripsmeid,” rääkis eile lõunaks juba viis inimest ilusamaks teinud Janne Vaher.

Mehedki saavad Janne juuksuriäris oma lokkidest lahti. Oskuslik juuksur saab hakkama nii meeste, laste kui ka naiste juukselõikuse ja soengute tegemisega. Suvekuudel lisanduvad klientidena ilmselt arvukad suvilaomanikud, keda Leisi vallas on üsna rohkesti.
Janne juuksuriäri on tööpäeviti avatud kella üheksast viieni ja laupäeval üheksast kolmeni.

Nüüdsest on Leisi vallas kaks juuksurit. Varem Leisi keskkoolis juuksuritöökoda pidanud Moonika Kanemägi töötab seoses koolimaja remondiga ajutiselt kooliinternaadi ruumides.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 164 korda, sh täna 1)