Krimi

Noormees sai Upal peksa

Pühapäeval kella 8 paiku tungiti Kaarma vallas Upa külas kallale 20-aastasele noormehele. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetlust ja juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Poest varastati mannekeen

Esmaspäeval kell 22.30 sai politsei teate, et Kuressaares Tallinna tänaval on lõhutud Kalevite Kodus asuva noortekaupade poe aken ning varastatud on mannekeen koos riietega. Kahju suurus on täpsustamisel. Politsei algatas kriminaalmenetluse.

Autost varastati makk ja dokumendid

Ööl vastu 26. märtsi varastati Kuressaares Vete tänavale pargitud sõiduautost Mazda 626 automakk, CD-sid, sõiduki dokumendid ja -võtmed. Politsei on juhtunu uurimiseks alustanud kriminaalmenetlust.

Trepikojast kadus draakonipuu

Kuressaares varastati Aia tänava kortermaja trepikojast ööl vastu esmaspäeva meetrikõrgune draakonipuu. “Mul on sellest ikka väga kahju, sest omal ajal oli ta mulle kingitud ning on meie trepikoda ehtinud pea 15 aastat,” rääkis taime kasvataja, kelle sõnul elanikud midagi kahtlast tol ööl ei kuulnud ega oska aimatagi, kes selle suure toataime minema viis.
“Vaevatasu ootab inimest, kes aitab taime tagasi saada,” ütles perenaine, kes ootab vihjeid telefonil 45 39 336 või aadressil ellenile@hot.ee .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)