Lühidalt spordist

JALGPALL: FC Kuressaare esindusmeeskond tegi meistriliiga viiendas mänguvoorus ajalugu, teeni-des Paides esmakordselt võidupunktid ja alistades kohaliku linnameeskon-na Dmitri Skiperski ja
Alar Petrovitsi väravatega 2 : 1.

OS

MÄLUMÄNG: 12. märtsil toimus Saaremaa puuetega inimeste kojas spordimälumäng. Tänavune spordimälumäng koosneb neljast võistlusest, millest läheb arvesse kolm suuremat punktisummat.
12. märtsil toimunud mälumäng oli kolmas osavõistlus. Seekordse võistluse võitis 33 punktiga Kaarma võistkond (Mati Kriis, Peeter Metshein, Veljo Kuusk, Lemmi Pihel).

Teiseks tuli 31 punktiga Võhma kultuuri- ja spordiseltsi võistkond (Väino Vaikmaa, Jüri Ader, Raul Melsas, Rein Kallas) ja kolmanda koha saavutas Taurus (Ants Jõgi, Helmut Taurus, Aini Jõgi, Olev Teras), kelle saagiks jäi 28 punkti.

Kolme osavõistluse järel, kui väikseim punktisumma maha arvata, juhib Võhma 65 punktiga, järgnevad Tuul 63, Kopt 61, Kaarma 59, JK Sarma 56, Taurus 55 ja Muhu 53 punktiga. Mälumängu viimane etapp toimub 16. aprillil kell 19 puuetega inimeste kojas.

Ain Koplimäe

LAUATENNIS: Juba 2001. aasta kevadest on Lümandas igal aastal välja selgitatud valla meister lauatennises ja 2003. aastast on võistlused lahtised. Viis korda on Lümanda valla meistriks tulnud viimaste aastate parim naismängija Tiia Müürisepp.

Laupäeval toimunud turniiril järgnesid talle Ly Vahter, Urve Vakker ja Imbi Lamp. Üheksast meesteturniiril osalenust tuli võitjaks Aare Lehtsi, järgnesid Rainer Soon, Alari Saar, Janek Reinaru.
Ka kaksteist rahvaliigas osalenut mängisid omavahel turniirisüsteemis. Võitis Urve Vakker, kellele järgnesid Kristo Kallas, Priit Salong, Sander Luik Pärnust, ka parim noor mängija Sander Leušev ja Kalev Roost.