Kangakauplus kolib kesklinna

Kuressaare kesklinnas turu väravate kõrval asuva maja (Tallinna tn 9) välisseina on tehtud uus uks, mille taga käib hoogne ehitamine. Lähiajal kolib nendesse ruumidesse Saare Tex-Stiil OÜ-le kuuluv pood uue nimega Kardinad ja Kangad.

Viimane avamistärmin on 1. mai, ütles Saare-Tex-Stiili tegevjuht Annika Otstavel, kelle sõnul ei ole aga sugugi välistatud, et pood teeb uksed lahti juba aprilli viimastel päevadel.
Saaremaa üks suuremaid rõiva- ja sisustuskangaste, aknakatete ja õmblustarvikute müügiga tegelev ettevõte tegutses Kuressaares seni kahes Kohtu tänaval asuvas kaupluses.

“Mõte oligi, et saaksime kaks kauplust ühte suurde ruumi kokku, nii kangapoe kui ka kardinad,” selgitas Annika Otstavel kolimist, lisades, et uue poe uus müügiartikkel on lükandukse- ja kapisüsteemid. Lisaks on plaanis teisele korrusele välja ehitada õmblussalong. Kui ka siiani on kliendid saanud lasta vajalikud asjad kangapoes valmis õmmelda, siis nüüd on edaspidi võimalik pakkuda ka rätsepateenust.

“Meil on ju rätsepad tööl ja oleme võimelised valmistama kõiki rõivaid,” rääkis Otstavel, selgitades, et nad on teinud koguni rahvariideid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)