Jalgpalli pubi asemele tuleb hubane kohvik (11)

Kuressaares Turu tänaval mõne päeva eest uksed sulgenud Jalgpalli pubi ruumides seab end juba paari nädala pärast sisse uus koht rahulikku õhkkonda ihkavale külastajale. Värske kohtumispaik Marktstrasse kohvik avab pidulikult uksed 10. aprillil.

Kohviku juhatuse liikme Margus Pootsmaa sõnul tuleb see viisakas ja väärikas, täpselt niisamuti nagu maja, milles kohvikuruumid asuvad, on üks vanemaid ja väärikamaid maju Kuressaares. “Kohvik näeb samasugune välja,” kinnitas Pootsmaa Oma Saarele.

Praegu otsib peagi uksed avav kohvik uut meeskonda ning valmistab ette maitsvat menüüd kodustest eestipärastest toitudest. Pootsmaa sõnul on uus koht mõeldud neile inimestele, kes ei taha käia pubis, kuid kellele meeldib viibida õhtuti väljas, tunda rõõmu mõnusast seltskonnast, süüa taskukohase hinnaga head Eesti toitu ja nautida samal ajal kaunist sisekujundust.

Uue kohviku interjööris suuremaid muudatusi iseenesest plaanis ei ole, sest ruumid nägid ka pubi ajal pigem kohvikupärased välja. Kohviku avamiseks on aga seintelt kadunud varem seal ilutsenud jalgpallimängu pildid ja karikad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 46 korda, sh täna 1)