Noorteportaal tõuseb fööniksina tuhast (3)

Saaremaa noorte infoportaal SNIP (www.snip.ee) tõuseb pärast uuestisündi teisele tasandile, muutudes noorte jaoks tunduvalt atraktiivsemaks ja kasutuskõlblikumaks.

“Hetkel on portaal parendamisel ja uuendamisel, ütleme, et teisele tasandile viimisel,” ütles Oma Saarele maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna nõunik Inga Teär. Ta lisas, et kuna noored on hästi veebipõhised, siis ei ole mõtet pabervoldikuid vorpida, vaid targem on info portaali üles panna, et info oleks seal, kus noored on.

Portaali uuendamine tingis ka konkursi, millega Saare maavalitsus ja noorsootöötajaid koondav MTÜ Jangerid otsivad fotoreportereid, kelle ülesanne on jäädvustada huvitavaid noorteüritusi maakonnas ja võimalusel ka väljaspool maakonda. “Eesmärk on see, et meie suuremad kohad, kus noorte jaoks midagi toimub, saaksid kaetud,” selgitas Teär. Tema sõnul ei ole hetkel põhjust pakkuda palgalist kohta, kuna siis ei jõuaks nendeni ehk päris õigete ambitsioonidega noored.

Konkursil osalemiseks tuleb saata motivatsioonikiri, miks tahad saada SNIP-i fotoreporteriks, kolm omatehtud fotot ja kontaktandmed 9. aprilliks aadressil inga@saare.ee . Sobivad kandidaadid, kes kutsutakse vestlusvooru, valitakse välja 15. aprilliks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)