Lühidalt spordist

JALGPALL: FC Kuressaare kasvandikud Liis Lepik ja Miina Kallas tulid FC Flora koosseisus Eesti naiste jalgpalli Superkarika võitjateks, kui pühapäeval alistati FC Levadia 4 : 1. Lepik pääses väljakule 74. minutil, Kallas veetis kohtumise varumängijate pingil.
FC Kuressaare naiskond alustab esiliiga hooaega 11. aprillil.

KORVPALL: Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste teise liiga play-off kohtumises kaotas Vesse võõral väljakul Iisakule 77 : 96. Seega tuleb kodus vastaseid võita 20 punktiga.
Orissaare KK Orkaan meeskond sai oma debüüthooajal liigas eelviimase koha. Jätkamine II liigas on veel lahtine.

JALGPALL: Eesti jalgpalli meistriliigas mängiv FC Kuressaare sai sel hooajal juba teise napi kaotuse. Kohtumises Narva Transiga oldi lähedal viigile, kuid kohtunik määras narvalaste kasuks penalti, kui normaalajast oli mängitud juba minut rohkem.
Penalti põhjuseks oli FC Kuressaare mängija Elar Tovstiku käega mängimine karistusalas.

FC Kuressaarel on nüüd kolmest mängust ette näidata kaotus Tammekale ja Transile ning viik Levadiaga. Ühe punktiga asutakse tabelis üheksandal kohal.