Tartu ülikooli diplomi võib saada ka Kuressaares õppides

Tartu ülikooli majandusteaduskond tahab koostöös SA-ga Ülikoolide Keskus Saaremaal ja koolituskeskusega Osilia pakkuda saarlastele eeloleval sügisel taas magistriõppe võimalust Kuressaares.

Kui 2007. aasta sügisel pakuti magistriõppe võimalust organisatsioonikäitumise alal, siis seekord on võimalik magistrikraadi nõutada turunduse ja juhtimise erialal.
Huvilistele õppevõimalusi tutvustades tõdes ülikooli majandusteaduskonna dekaan professor Toomas Haldma, et ülikooli ootused ja lootused Kuressaare rühma suhtes on suured: “Pean ütlema, et Saaremaa rühm, mis meil eelmine kord oli, paistis silma esimesest kokkusaamisest peale.

Seal oli selline eriline küünarnukitunne tunda, saare visa vaim ühelt poolt ja teiselt poolt selline ühtekuuluvustunne, mis aitas rühmal väga edukalt oma tegemised magistritöö kaitsmiseni viia.”
Programmi peamine eesmärk on Haldma sõnul, et lõpetajal tekiks kõikidest olulisematest valdkondadest, mis määravad ettevõtte tulemuslikkust, terviklik pilt. “Eelkõige me näeme, et selle õppe kaudu on võimalik tõsta oma kompetentsi, et olla pädev oma tegutsemisvaldkonnas,” lausus Haldma.

Programmi sihtgrupp on Haldma sõnul kõigepealt kindlasti varasema majandusharidusega spetsialistid ja juhid, aga mitte ainult. Õppima on
oodatud ka kõik bakalaureusekraadiga võrdsustatud mittemajandusharidust omavad inimesed.
“Kuid ilmselt peab neil seejuures olema tõsine huvi või kogemus majandusvallast,” resümeeris Haldma.

 


 

Kasulik teada

* Õpe hakkab toimuma kord kuus ühel nädalavahetusel.
* Õppeaja jooksul plaanitakse üks kuni kaks sessiooni läbi viia Tartus.
* Õppekava nominaalaeg on kaks aastat.
* Õppekava maht on 120 EAP (Euroopa ainepunkt), neljandik sellest on ette nähtud magistritöö ettevalmistamiseks ja koostamiseks.
* Semestri maksumus on 16 500 krooni.
* Vastuvõtt toimub 16. augustist 3. septembrini.
* Õppetöö algab kas septembri lõpus või oktoobri alguses.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)