Kuhu minna

Teisipäev, 16. märts

KINO
Divas kl 18.30 ja kl 20.45 Huntmees. Alla 12-a keelatud. Pilet 50.–

TEATER
Pärsama kultuurimajas kl 20 Orissaare näitemänguseltskonna lõbus naljamäng laulu ja pillimänguga “Mis juhtus Kihnu Jõnniga, kui “Manni” peal oli kotermann” Lavastaja Ellen Teemus.

ÜRITUS
Orissaare raamatukogu lugemissaalis kohtub kl 18 kõigi huvilistega näitleja ja Kuressaare Linnateatri direktor Piret Rauk.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis: kl 19.30 Kaarma vs. STÜ.
Muhu spordihallis Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis: kl 20 Muhu 1 vs. Muhu 2.

Kolmapäev, 17. märts

KINO
Divas kl 18.30 ja kl 20.45 Huntmees. Pilet 50.–

TEATER
Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 Pärnu Endla etendus Esimesed suudlused. Pilet 175.– / 125.–.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 13–18 doonoripäev. Head inimesed, olete oodatud!

NÄITUS
Kuressaare kultuurikeskuse I korrusel avab kl 11 oma järjekordse fotonäituse “Isiksused” Muhu juurtega luuletaja, ajakirjanik, maalija, fotograaf Enda Naaber, kes on sündinud 1. septembril 1938. aastal Kuressaares. Koolis käinud Muhus, Orissaares, õppinud Tartu ülikoolis. 1966. aastast elab ja töötab Kuressaares, kus ta esimene töökoht oli rajoonileht Kommunismiehitaja. Enda Naabril on ilmunud 27 raamatut, sh luule-, proosa- ja lasteraamatuid. Maalima hakkas 1970-ndatel. Nüüdseks on ta välja pannud 6 maali- ja 7 fotonäitust. Praegu tegeleb Enda Naaber kultuurilehe Kultuuri Valgel toimetamisega, ta on ajalehe Videvik Saaremaa korrespondent, juhib Saaremaa raamatuklubi tööd ja osaleb Johannes Aaviku seltsis. Näitus jääb avatuks 17. aprillini.

SPORT
Valjala koolis Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis: kl 19.30 Valjala vs. Kärla.


Ürituse eelinfo

Tartu ülikooli majandusteaduskond alustab taas magistriõpet Saaremaal

Tartu ülikooli majandusteaduskond kavandab uut magistriõppeprogrammi Saaremaal ning pakub võimalust magistriõpinguteks turunduse ja juhtimise erialal.
Õppetöö algab 2010. aasta sügisel ja toimub Kuressaares koostöös SA-ga Ülikoolide Keskus Saaremaal ja Kuressaare gümnaasiumi koolituskeskusega Osilia. Magistriõpet tutvustav infopäev toimub kolmapäeval, 17. märtsil kell 16 Arensburg Boutique Hotel’is Kuressaares.

Programm on mõeldud eelkõige töökogemusega juhtidele ja spetsialistidele, kes omavad bakalaureusekraadi või sellele vastavat majandus- või ka mittemajandusalast haridust. Magistriõpingud on hea võimalus ühendada juhi või spetsialisti kogemus süsteemsete ja kaasaegsete majandusalaste teadmistega.

Õppeaeg on kaks aastat ja õppetöö toimub nii auditoorselt kui ka iseseisvalt õppematerjalidega, sh ka virtuaalkeskkonnas. Auditoorne töö algab septembris ja toimub üks kord kuus kahe- või kolmepäevaste õppesessioonidena nädalalõppudel. Enamik sessioone toimub Kuressaares, kuid tahame magistrantidele pakkuda võimalust tunda mõnel sessioonil ka ülikoolilinna vaimu, korraldades õppetöö Tartus.

Õppetööd viivad läbi Tartu ülikooli majandusteaduskonna õppejõud, külalisõppejõud teistest kõrgkoolidest ja tunnustatud majanduspraktikud. Õppurid on Tartu ülikooli üliõpilase staatuses ja lõpetajad saavad Tartu ülikooli diplomi.
Magistriõpingute maht on 120 EAP, millest üldained moodustavad 48 EAP, erialaõpe turunduse ja juhtimise erialal 18 EAP, valik- ja vabaained 24 EAP ning magistritöö 30 EAP.

Täiendav info: SA Ülikoolide Keskus Saaremaal esindaja Maie Meius (tel 45 39 839, yks@tt.ee ) või koolituskeskuse Osilia projektijuht Margit Düüna ( tel 45 56 576, margit.dyyna@oesel.edu.ee ).

Toomas Haldma
Tartu ülikooli majandus-
teaduskonna dekaan

Kulno Türk
ärijuhtimise magistri-
õppe programmijuht

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)