Eesti saared pakuvad leedulastele huvi

SA Saaremaa Turism osales koos MTÜ-ga Hiiumaa Turismiliit veebruari viimasel nädalavahetusel Vilniuses toimunud rahvusvahelisel turismimessil VIVATTUR 2010. Messil oldi oma stendiga väljas teist korda.

“Leedulased lausa neelasid igasugust infot, mida neile jagati,” rääkis Oma Saarele Angela Nairis Saaremaa Turismist. “Messile mineku eesmärk oli jätkata Eesti suuremate saarte tutvustamist lähiriikides ning see õnnestus igati.”
Tema sõnul huvitusid leedulased mitte ainult saartest, vaid kogu Eestist. Seega propageeriti Leedu messil kogu Eesti riiki tervikuna. Leedulased soovivad küll Eestit külastada, kuid neil puudub lähem info.

“Huvi tunti absoluutselt kõige vastu: majutusvõimalused, kuidas saartele pääseb, kui kaugel Leedust asume, mida siin teha saab jne,” ütles Nairis.
Tema sõnul oli väga palju külastajaid, kel oli juba plaanis külastada Eestit 2010. aastal või järgnevatel aastatel, nüüd lisandus neil kindel soov külastada ka Eesti suuremaid saari.

Nagu Läti messil, nii ka Leedus osutusid väga populaarseks ja huvitavaks turundustrikiks Saaremaa ja Hiiumaa propuskid, külastusloa saajaile tõi see naeratuse näole ning öeldi, et nüüd külastatakse saari kohe kindlasti.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)