Auriga keskus üllatas naiskülalisi lilleõiega (14)

Auriga keskus üllatas naiskülalisi lilleõiega

MEELDIV ÜLLATUS: “Arvasin, et keegi mees on ostnud lilled ja läheb nüüd välja,” oli Aurigasse sisenenud Terje Ilvese esimene mõte, kui lillesülemiga Jaanus Tulk talle vastu astus.
Foto: Egon Ligi

Eile Auriga keskuses käinud ligi tuhat naist olid meeldivalt üllatunud, kui pidulikus riietuses noormees neile uksel toredat naistepäeva soovis ja igale sisenejale kollaseõielise päikselise krüsanteemi ulatas.

“See on täna esimene mulle kingitud lill!” säras Anijalast Kuressaarde sõitnud vanaproua Liia Rüütel.
Samamoodi võisid eile Aurigas kingitud õie kohta öelda ilmselt sajad naised, kui Oma Saare ajakirjanik sai juba kümne minuti jooksul viielt-kuuelt daamilt kuulda, et Auriga krüsanteem on nende ainus naistepäevalill.
Auriga omanik Maidu Lempu ütles, et mõte kinkida naistepäeval igale naiskülastajale lilleõis mõlkus tal juba ammu peas.

“Mõtlesime vana hea traditsiooni taaselustada, et teha naistele nende jaoks olulisel päeval üllatus. Turvamees sobib naisi tervitama ja lilli üle andma ideaalselt. Kui ta on iga päev siin ranges vormis, siis täna valges särgis, lipsuga ja suure lillesülemiga,” rääkis Lempu.
Eile kella poole neljaks oli Auriga keskuse kauplustest meeldiva ostu ja üllatusliku naistepäevalillega koju läinud umbes 700 naist. Kauneid krüsanteeme jagus maja sulgemiseni. Kõiki keskuse naistöötajaid “lilletati” samamoodi.

K-Rauta kassade juures ootasid naisostjaile üleandmist punased roosid. Kauplusetöötaja Ilse Maaker oli poole päevaga jõudnud ära kinkida enam kui sada roosi. Poe teisedki teenindajad olid kauba eest maksvaid naisi samamoodi roosiga rõõmustanud.

Maximas said kõik Aitäh-kaardi omanikud, kes kauba eest maksid rohkem kui 500 krooni, kingituseks kaunid Swarovski kristallidega kõrvarõngad. Pärastlõunase arvestuse järgi oli sätendavate kõrvarõngaste omanikuks saanud sadakond ostjat.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)