20 248 krooni! (1)

20 248 krooni!

Foto: Gustav Kull / photo.pri.ee

Just nii palju suutsid kooliõpilased koguda raha juba viiendat korda toimunud heategevusliku “Tähtede mänguga” Kuressaare spordikeskuses. Reede õhtupoolikul võimsa show’ saatel toimunud mängus kohtusid Saaremaa ühisgümnaasiumi ning Kuressaare gümnaasiumi õpilastest ja vilistlastest koosnevad võistkonnad. Peale jäi vaid ühe punktiga KG. Lõpptulemuseks kirjutati 91 : 90.

Tavapäraselt olid kaasatud ka mõned n-ö päriskorvpallurid. Meeskondade treeneritena tegutsesid Margus Metstak ja Üllar Kerde. KG meeskonnas mängis Travis Reed ja SÜG-i poolel Nick Covington (fotol), kes võitis ka pealtpanemisvõistluse. Meeskondlikus kolmepunktiviske võistluses oli parem SÜG.

Ürituse ühe peakorraldaja Joosep Tõnuse kinnitusel piisab saadud summast täpselt ürituse peaeesmärgi saavutamiseks. Tänu kogutud rahale saavad kaks väikest tüdrukut Emma ja Lissel endale normaalseks eluks vajalikud elektristimulatsiooniaparaadid (MIKROFES-stimulaatorid), mis aitavad kaasa lihaste töö kontrollimisel ja tugevdamisel.
Oma osa andsid lisaks 600-pealisele publikule kohalikud päästeteenistujad, kes astusid mängu ajal spordikeskuse fuajeesse sisse ja lisasid ka oma rahalise panuse. Päästjad jätsid tüdrukutele omalt poolt ka kingikotid.

Üks spordikeskuses käinud päästjatest Jüri Zabellevitš ei pidanud toimunut äramärkimise väärsekski. Tema sõnul olid päästjad spordikeskuse hoone juures tuleohutussüsteeme kontrollimas ja saanud teada, et selline üritus toimub, otsustas tööl olnud päästemeeskond lihtsalt raha kokku panna ja anda ka oma panuse.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)