Kuhu minna

Teisipäev, 2. märts

KINO
Divas kl 18 ja kl 20.35 See on keeruline. Romantiline komöödia. Pilet 50.–

NÄITUS
Tornimäe rahvamajas 20. märtsini avatud kohalike naiste käsitöönäitus.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 19.30 Muhu lahtised meistrivõistlused võrkpallis: Kaarma vs. S-Link.

Kolmapäev, 3. märts

KINO
Divas kl 18 ja kl 20.35 See on keeruline. Pilet 50.–


Ürituse eelinfo

Reedel, 5. märtsil Mustjala rahvamajas kl 20 naistepäevapidu. Tantsuks ansambel Collection. Pilet 25 krooni. Info ja kohtade broneerimine tel 55 569 878, puhvetit ei ole.

Reedel, 5. märtsil Salme kultuurimajas kl 19 Kikilipsupidu. Kavas Krabi külateatri etendus “Kepp ja küla”, tantsuks mängib Mihkel Mereäär, kikilipsukonkurss koos Punaste Sõstardega, avatud baar. Info 45 71 650.

Laupäeval, 6. märtsil Kärla klubis kl 15 Krabi külateatri etendused “Pinsipäiv” ja “Kepp ja küla”. Nalja saab ikka kõvasti! Pääse 30 krooni.

Reedel, 12. märtsil Kärla sööklas kl 18 valla sünnipäeva mälumänguturniir. Teemad: Peeter Südda 180, Vabadussõda, meie valla elu. Registreerimine Kärla klubi tel 45 42 066.

Reedel, 12. märtsil Tornimäe rahvamajas Kleidipidu. Kõik daamid kannavad kleite. Tantsuks Airi Allvee ja bänd. Tornimäe mehed esinevad Rakvere meestetantsupeo kavaga. Laimjala naised tantsivad eksootilisi tantse. Pilet sel nädalal 100 kr, järgmisel nädalal 125 kr, samal õhtul 150 kr.
Pühapäeval, 14. märtsil Kärla kooli aulas kl 12 10. laste lauluvõistlus Jorru-Jänks. Pääse 20 krooni.

Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus korraldab Saaremaal järjekordsed doonoripäevad.

Doonoreid oodatakse Kuressaare kultuurikeskusse (Tallinna tn 6) kolmapäeval, 17. märtsil kl 13–18 ja neljapäeval, 18. märtsil kl 8–13.
Verekeskus korraldab Saaremaal doonoripäevasid juba pea iga kuu, sest on ilmselge, et saarel on palju abivalmis inimesi, kes on doonorluse oma südameasjaks valinud. Jaanuaris Kuressaares ja Orissaares toimunud doonoripäevadel tehti kolmel päeval kokku 341 vereloovutust ja koguti üle 151 liitri verd.

2009. aastal korraldas Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus Saaremaal Kuressaares ja Orissaares kokku 13 doonoripäeva. Need doonoripäevad andsid möödunud aastal kokku 1470 vereloovutust – see teeb Valjala valla täie elanikke! Abivalmis doonorite toel koguti haiglate jaoks rohkem kui 654 liitrit verd! Verekeskus tänab patsientide nimel kõiki heategijaid ja kutsub Saaremaa inimesi järgmistele vereloovutustele, et maailma paremaks muuta.

Eesti haiglate patsiendid vajavad doonoriverd iga päev, sest verd ei ole võimalik tööstuslikult toota ja vere ainsaks allikaks on teine inimene. Verd loovutades on sul võimalus aidata paljusid eluohtlikus seisundis inimesi. Doonorivere toel on võimalik teha ka paljusid operatsioone, mida muidu ei saaks suure verekaotuse riski tõttu sooritada.

Doonoripäeva külastamiseks tuleb varuda umbes 45 minutit, millest vereloovutus võtab 5 kuni 10 minutit ning ülejäänud aeg kulub ankeedi täitmisele, meditsiinilisele läbivaatusele ja väikesele puhkusele pärast vereandmist. Vereandmine on valutu ja ohutu protseduur, mille käigus võetakse doonorilt 450 ml verd.

Loovutades verd, saame olla kindlad, et Eesti haiglate verevarud on piisavad. Verepuudus on meie kõigi ühine mure, sest abivajaja rolli võivad õnnetu juhuse tõttu sattuda ka meie sõbrad, lähedased ja tuttavad ning doonorivere olemasolust võib ühel päeval sõltuda ka meie enda elu.
Verekeskus soovitab tutvuda lisainfoga www.verekeskus.ee .

Tähelepanu

Komöödiateatri “Spioon Venemaalt” 2.03 etendus Kuressaare kultuurikeskuses on edasi lükatud 8.03. 2.03 piletid kehtivad 8.03 etendusele. Kassa tel 45 20 700.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)