Leisi Liisud pidasid sünnipäeva

Leisi Liisud pidasid sünnipäeva

LEISI LIISUD: Vasakult Valli Hint, Taimi Uustalu, Anne Valdman, Nelly Vilsar, Elle Vilsaar, Aurelie Tilk, Külli Treial, Linda Pusi, Ester Toompuu.
Foto: Ivika Laanet

Pühapäeval tähistati Pärsama rahvamajas veteranide tantsurühma Leisi Liisud 15. sünnipäeva.

Liisusid algusest peale ja kokku 13 aastat juhendanud Valli Hint alustas piduüritust küünla süütamisega, meenutamaks manalateele lahkunud tantsijaid. Siis aga järgnes sisukas, rõõmsameelne ja humoorikas kava, kus tantsijad näitasid, mida on nende aastate jooksul õpitud.

Tantsude ja laulude vahele rääkis Valli Hint nii rühma kokkutulemise loo kui ka tantsude ajaloost. Liisude staažikaim liige Nelly Vilsar vestis lustakaid lugusid ja juhtumisi erinevatelt reisidelt. Lilleõiega tänati tantsurühma poolt kõiki, kes on rühmas varem tantsinud, pillimehi, häid sõpru ja toetajaid. Liisusid õnnitlesid Karja segakoor, tantsurühm Pärsama tüdrikud, Värkssepad, Leisi Leisberg ja Leisi Sõlus, kes tõid kingituseks sünnipäevalapsele lustakaid laule ja tantsukavasid.

Leisi vallavanem Ludvik Mõtlep ütles, et 15 on Liisude jaoks selline paras rübliku iga: “Iga aastaga lähete te aina nooremaks. Liisudel on pikk rännutee veel käia ning lusti ja rõõmu on veel kuhjaga tulemas.”
2008. aastast juhendab Leisi Liisusid Pärsama rahvamaja juhataja Aina Tomson.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 65 korda, sh täna 1)