Semiiri “Jalutuskäik Kuule” noppis eripreemia (1)

Lõppenud nädalavahetusel Pärnus toimunud maakondlikul eelvoorul sööstis Saaremaalt võistlustulle kolm tantsugruppi – Semiir ja Inspira Kuressaarest ning Gloria Pöidelt.

Viimane neist osales naerutantsu kategoorias, Inspira võistles estraadikavaga ning Semiir show- ja tänavatantsuga. Nagu tavaliselt, jagati ka tänavu maakondlikul voorul eripreemiaid ning ühe neist napsas endale neljandate kuni kuuendate klasside arvestuses tänavatantsu kava “Jalutuskäik Kuule”.

“Eripreemiatel sel aastal nimetusi ei ole. On lihtsalt selline otsus, et tantsud, mida žürii tahab ära märkida, märgitakse ära eripreemiaga,” rääkis tantsufestivali peakorraldaja Marge Ehrenbusch Oma Saarele.
Igal aastal mitme grupiga väljas olnud Semiir astus võistlustel üles kolme tantsuga: kaks neist olid 4.–6. klasside ja üks 10.–12. klasside arvestuses.
“Nii palju, kui ise korraldamise kõrvalt jälgisin, siis üllatuslik oligi see, et on peale tulnud nooremad tegijad,” muljetas peakorraldaja.

Praeguseks hetkeks on ennast võistutantsimisele kirja pannud 259 truppi, mis tähendab omakorda 623 tantsu. Lõplik nimekiri lõppvooru edasipääsenutest riputatakse Koolitantsu koduleheküljele kõigile vaatamiseks üles 1. märtsil.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 15 korda, sh täna 1)