Kaarma Elu ilmub reedest alates Oma Saare vahel (2)

Reedel saavad kõik Oma Saare lugejad lehe vahel värske Kaarma Elu numbri ja kõik Kaarma valla elanikud saavad sel päeval koos Kaarma Eluga ka Oma Saare numbri.

“Olen lehe kujundust näinud ja ma olen igati rahul,” rääkis Kaarma vallavanem Margus Mägi. “Tean, et uuenenud Kaarma Elu on professionaalsete tegijate käes.”
Mägi sõnul toimetas valla lehte varem üks töötaja valla sotsiaalosakonnast, küljendas eraettevõtja, trükiti Saarte Trükikojas ja lehte vedas laiali Eesti Post. Et senine toimetaja läks pensionile, tuli vallal leida selle töö peale uus tegija.

Kokkuleppele saadigi senise küljendaja Eve Stromiga, kes lubas vallas toimuval silma peal hoida ja lehe tarbeks materjali kokku koguda. Samal ajal sai vald pakkumise Oma Saarelt, et lehte võiks trükkida ja levitada Oma Saarega koos.
“Pakkumine oli meile soodne, lehe toimetamine ja levitamine läksid odavamaks kui seni,” ütles Margus Mägi. “Ja samas saame ilusa värvilise asja.”

Ta lisas, et ka järgmise lehenumbri tarbeks, mis ilmub aprillis, on materjali juba piisavalt.
Oma Saare vastutava väljaandja ja Kadi raadio tegevdirektori Gunnar Siineri sõnul on nii lehel kui ka raadiol Kaarma vallaga juba pikem koostöökogemus. Kuna huvi oli jätkuvalt mõlemapoolne, sai koostöö lihtsalt uue väljundi.

“Selle projekti pealt ei teeni Oma Saar mitte sentigi,” ütles Siiner. “Hinnaga kaetakse vaid tegelikud kulud.” Tema sõnul on asja juures boonuseks veel see, et mitte ainult Kaarma elanikud saavad oma informatsiooni, vaid edaspidi saavad kõik Oma Saare tellijad teada, mis toimub maakonna suurimas ja üha kasvava elanike arvuga vallas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)