Lätlased soovivad saartel odavat majutust (2)

Arvestades hetke majandusolukorda Lätis, tunti Riias 5.–7. veebruarini toimunud turismimessil rohkem kui eelmistel kordadel huvi just odavamate majutusvõimaluste vastu.

Angela Nairis SA-st Saaremaa Turism ütles, et korduvkülastajad tundsid messil huvi, kas ja mida on saar-lastel uut pakkuda ning jätkuvalt küsiti infot meie spaade ja neis pakutavate võimaluste kohta.
Kuna lätlased reisivad tihti perega ja oma autoga, siis huvituti muidugi perepuhkuse võimalustest ja sellest, mida pakuvad saared lastele.
SA Saaremaa Turism korraldatud messistendil osalesid mitmed maakonna ettevõtjad ja jätkati ka 2009. aastal alguse saanud koostööd Hiiumaa turismiliiduga.

Angela Nairise sõnul on ühise turunduse eesmärk turundada Saaremaad ja Hiiumaad omavahel seotud turismipiirkonnana ning aasta möödumisel koostöö algusest võib tõdeda, et see on ainuõige tee.
“Väga populaarseks osutusid Saaremaa ja Hiiumaa “propuskid”, mida tuldi lausa küsima, et sõber sai, kas saaksin ka,” lausus Angela Nairis.

“Propuskid” valmisid kahe maakonna ühisprojekti tulemusena ja nende mõte on meenutada väikese huumoriga meie lähiminevikku, kui saared olid kinnine piirkond ja siia pääseda oli keeruline, see oli võimalik vaid vastava loa hankimisel.
Nüüd tekitas selline “propusk” palju põnevust ja elevust, huvitatud said kutse saartele külla tulla ja ühtlasi võimaluse kasutada suvel turismiorganisatsioonide liikmete pakutavaid mitmeid soodustusi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)