Tagavere seltsimajas saab varsti kokata

Tagavere seltsimajas käivad ehitustööd köögi, nõudepesemisruumi ja keldri väljaehitamiseks, remonditakse ka tualettruumid.

“Köögi väljaehitamisega saab külamaja laiendada oma tegevust, pakkuda kompleksset teenust ürituste korraldamisel, lisaväärtust ruumide väljaüürimisel ning lisaks loob võimaluse kogukonnatoodete arendamiseks ja kohvi-, kokkamis-, küpsetamisõhtute ja kursuste korraldamiseks,” ütles MTÜ Tagavere Optimistid juhatuse liige Astrid Vaba.

Projekti otsene eesmärk on seltsimaja köögi ja hoiustamisruumi väljaehitamine, vastavusse viimine kõigi vajalike nõuetega ning nõuetekohane tunnustamine.
“Projekti koostamise käigus on kasutatud palju kohaliku tegevusgrupi nõustajate abi ja tehtud koostööd teiste loodavate külaköökide eestvedajatega,” lisas projektijuht Astrid Vaba.

Tagavere Optimistid said toetust Leader-tegevusgrupiprojekti “Kogukonna köök” raames 464 042 krooni, millest 417 637 laekub PRIA-lt ja 46 405 krooniga toetab Orissaare vallavalitsus. Ehitab osaühing AT Sim. Ehitustööd peaksid lõppema maikuus.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 16 korda, sh täna 1)