Aastavahetuse müügihitt USA-s – Hiina odav käekell

Aastavahetuse müügihitt USA-s – Hiina odav käekell

KINGISOOVITUS: Möödunud aastavahetusel kujunes Ameerikas tõeliseks müügihitiks Hiina käekell, mida president Barack Obama avalikel üritustel kannab.
Foto: Internet

Hiinas toodetud odavamat sorti käekell Jorg Gray 6500 oli sel aastal aastavahetuse müügihitt nii Ameerika Ühendriikides kui ka mitmel pool mujal. Kõnealuse kaubaartikli populaarsus kasvas kohe pärast seda, kui sai teatavaks, et seda tüüpi käekella kannab Valga Maja praegune peremees Barack Obama. Ootamatu edu laineharjal on kelli tootev kompanii ligi meelitanud uusi ostjaid ja reklaamib oma toodangut aktiivselt veebilehel www.barackswatch.com .

Hiina kompanii veebilehel on toodud pildid üritustelt, kus võib näha, et Ameerika president kannab musta käekella. Kella hind on 325 dollarit (u 3550 krooni). Vahetult enne jõule lasi kompanii välja terve partii selle mudeli käekelli, millele on graveeritud president Obama inauguratsiooni kuupäev.

Veebilehel antakse ka teada, et “sel elegantse väljanägemisega käekellal on suur menu kollektsionääride seas”. Selle väite lükkasid eksperdid aga kohe ümber.

Loe edasi Oma Saare lehest.

Telli Oma Saar siit.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 205 korda, sh täna 1)