Rainer Soon tegi lauatennises kuldse duubli

Läinud laupäeval toimusid Kuressaare lauatenniseklubi Tops mänguruumides traditsioonilised, järjekorras kaheteistkümnendad LTK Tops lahtised uusaastaturniirid 2010 lauatennises meesüksik- ja meespaarismängus.

Rainer Soon (LTK Tops) tegi koguni “kuldse duubli”, võidutsedes nii üksikmänguturniiril kui ka paarismängus. Seega viis just tema kolmandat korda koju kuuendat aastat käigus oleva ja eelnevalt nelja erineva võitja nimesid kandva rändkarika.

Kahes alagrupis toimunud võistluses sai üksikmängus teise koha samuti väga head mängu näidanud Veljo Väljakivi (LTK Tops), kes sai oma ainsa kaotuse finaalis just Soonilt. Kolmanda koha pärast käis kaheksaliikmelises finaalgrupis tihe heitlus ning seal osutus nelja võidu ja kolme kaotusega parimaks Aare Lehtsi (LTK Tops).

Üksikmängus väärib äramärkimist veel viis uusaastaturniiride ajaloos esmakordselt üles astunud lauatennisemängijat, kellest kolm on arvestataval tasemel noored mehed vanuses 17–21.
Kuue paari osavõtul toimunud meespaarismänguturniiril ei leidunud vastaseid paarile Rainer Soon – Aare Lehtsi (LTK Tops).

Teise koha pärast käis äge heitlus spordiklubi Anto meespaari Sven Issajev – Alari Saar ja LTK Tops meespaari Veljo Väljakivi – Maanus Kuris vahel. Viiegeimilise mängu otsustavas geimis suutsid esimesena nimetatud oma paremuse maksma panna ja võita selle kohamängu tulemusega 3 : 2.

Gunnar Usin

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 52 korda, sh täna 1)