Lühidalt spordist

JALGPALL: Inglismaa esiliigaklubis Sheffield United testimisel käinud Mihkel Aksalu läbib täna sealse meditsiinilise testi. Võimalikku üleminekut Aksalu agent kommenteerida ei soovinud.

JUDO: Pühapäeval Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel judos tuli saarlane Madis Laid kehakaalus kuni 100 kg Eesti meistriks. Laid alistas teel kullani kolm vastast.

MAADLUS: Kohtla-Järvel toimunud XXX Avo Talpase mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses sai juunioride arvestuses kehakaalus kuni 120 kg hõbeda Madis Lember. Kadettide 85 kg arvestuses oli Jürgen Ots kolmas.

KERGEJÕUSTIK: Eelmisel nädalavahetusel Tallinnas toimunud Eesti noorsoo ja noorte talvistel meistrivõistlustel oli KJK Saare saagiks üks kuld-, kaks hõbedast ja üks pronksmedal.

Juunioride klassis võitis kaks medalit Linda Treiel. Kuulitõukes sai ta 14.24-ga kuldmedali ja kõrgushüppes 1.69-ga hõbeda.
Poiste A-klassis teenis 1.86-ga kõrgushüppes hõbeda Rauno Liitmäe.
Noormeeste 300 m jooksus sai Priit Järveots ajaga 36,03 pronksmedali.

KORVPALL: Saaremaa korvpallimeistrivõistluste järjekordses kohtumises võitis Pihtla SK Vesse II meeskonda 70 : 62.

KORVPALL: Maakonna meistrivõistluste II liigas alistas KG 69 : 54 SO3K meeskonna.