Bikiinidesse maandunud roolijoodikul pandi käed raudu (4)

Bikiinidesse maandunud roolijoodikul pandi käed raudu

Foto: Peeter Kukk

Laupäeva õhtul kella 20 ajal ei tulnud 47-aastane purjus mees sõiduki juhtimisega enam toime ja põrutas sisse Kuressaares Tallinna tänaval asuvasse riidepoodi. Inimene õnnetuses viga ei saanud.

“Kui juhil käed raudu löödi, hakkas ta ikka vastu ja rabeles,” rääkis pealtnägija Oma Saarele. Purjus juhti, lömmis autot ja lõhutud seina näinud inimesed hingasid kergendatult, et samal ajal ei olnud kõnniteel jalakäijaid ega sõitnud vastu ühtki autot.
“Õudne pauk käis,” kommenteeris juhtunut majaelanik, kes vahetult enne õnnetust oli kuulnud, kuidas sõiduk bussijaama poolt hirmsa hooga ja kummide vilinal tuli.

“Kõigepealt sõitis ta vastu teisel pool sõiduteed asuva kõnnitee serva ning sealt viskaski auto teistpidi ja otse poe aknasse,” teadis rääkida teine pealtnägija.
Politsei pressiesindaja Hedy Tammeleht kinnitas Oma Saarele, et majja sisse sõitnud juht toimetati kainenemisele ja tema suhtes on joobes juhtimist puudutava paragrahvi alusel alustatud kriminaalmenetlust.

“No maja näeb välja nagu oleks siin pomm plahvatanud,” võttis olukorra sündmuskohal kokku üks turvamees, kes oma ametivendadele helistas ja ööseks poe kõrvale autoga valvesse jäi. Purunenud klaas asendati ajutiselt katteplaadiga.
Päästjad kutsuti sellele avariikohale samuti välja, sest sõiduteelt oli vaja koristada jahutusvedelikku, õli ja autotükke.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)