KG ujujad EKSL-i võistlustel kolmandad (1)

Eesti koolispordiliidu (EKSL) ujumisvõistlustel osalesime tänavu 15. aastat järjest. Sellest üheksa korda on meid tunnistatud vabariigi parimaks ujumiskooliks, neli korda oleme jäänud teiseks, üks kord kolmandaks. Ja ka tänavu Vinni-Pajustes toimunud võistlustel pidime loovutama oma liidrikoha uustulnukale – Kohtla-Järve Ahtme gümnaasiumile. Teiseks tuli Tartu Tamme gümnaasium.

Individuaalselt oli parim Priit Aavik, kes võitis 50 m seliliujumises 8.–9. kl arvestuses kuldmedali, 50 m rinnuli- ja vabaujumises riputati talle kaela pronksmedal. Tauri Põldema saavutas nooremas vanusegrupis 1.–5. kl arvestuses 50 m seliliujumises hõbemedali ja oli tubli ka 50 m vabaujumises, kus tuli 34 osaleja hulgas neljandaks. Kaisa Silluste tuli hõbemedalile 50 m seliliujumises 8.–9. kl arvestuses.

Esikümnesse mahtusid veel Raul Kelder 6.–7. kl arvestuses, olles vabaujumises neljas, seliliujumises viies ja rinnuliujumises kuues; Katrin Kane (nooremas vanusegrupis seliliujumises kuues ja vabaujumises seitsmes koht); Kert Mandel (vabaujumises seitsmes ja seliliujumises kümnes) ja Henri Kelder (vabaujumises üheksas).

Ägedaks ja tasavägiseks kujunes koolidevaheline teatevõistlus, kus meie kooli poisid ujusid end pasunakoori ja ergutushüüete saatel hinnatavale teisele kohale. Tüdrukud jäid aga üheksandaks. Punkt-punkti heitluses õnnestus Kuressaare gümnaasiumil kokkuvõttes saavutada kolmas koht. Võistkonda kuulusid veel Vaiko Oder, Kevin Schultz, Johanna Randmets, Riin Nõukas, Kirsti Kask, Kätlin Mägi, Patrick Lomp ja Kati Räim.

Norma Helde

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)