Saaremaa lihatööstus avas Tallinnas uue logistikalao

Saaremaa lihatööstus avas Tallinnas Peterburi teel uue logistikalao, investeerides 1200 ruutmeetril üüripinnal laiuva lao valmimisse enam kui 1,5 miljonit krooni.

Saaremaa lihatööstuse juhatuse liikme Kristjan Leedo teatel tagab uus logistikaladu klientidele kiirema ja operatiivsema teeninduse ning paindlikumad tarnetingimused.

“Kui siiani turustasime oma tooteid mandril kahe edasimüüja kaudu, siis nüüd oleme sõlminud üle Eesti kõikide suuremate klientidega otselepingud. 80 protsenti müügitellimustest hakkab liikuma elektrooniliselt. Lisaks oleme välja arendanud telefonmüügisüsteemi, tänu millele saavad lahendatud ka kõik klientide väiksemad soovid ja mured,” ütles Leedo.

Tema sõnul hakkab läbi uue logistikalao liikuma aastas ligi 7200 tonni liha ja lihatooteid. Uus ladu annab tööd viieteistkümnele inimesele.
Logistikalao avamisega tipnenud 2009. aastat peab Kristjan Leedo lihatööstusele kokkuvõttes edukaks, sest vaatamata keerulistele aegadele on oma tootmismahud suudetud säilitada.

“Oktoobrist detsembrini müüsime koguseliselt 44 protsendi võrra rohkem kui eelmisel aastal, mis näitab, et meie tooted on eestlaste seas endiselt väga populaarsed,” rääkis Leedo.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)