Oma Saare tellimus tõi teleri (1)

Oma Saare tellimus tõi teleri

ÕNN HAKKAS NAERATAMA: Kui seni pole fortuuna Kristat eriti soosinud ja kõik loteriipiletid on n-ö tühjaks loosiks osutunud, siis viimastel nädalatel oleks nagu mingi pööre toimunud. Nimelt võitis just tema ka kohaliku jõululaada peaauhinna. Ja nüüd siis see võiduteler ka veel…
Foto: Peeter Kukk

Eile selgus Oma Saare suure aastalõpuloosi võitja. Selleks osutus Krista Tuuling (54) Pihtla vallast Iilaste külast, kes töötab Pihtla lasteaias õpetaja abina.

“No see oli nüüd küll väga suur üllatus,” märkis Krista uut telerit arvutisalongist EQ Computer vastu võttes. Esmalt helistati talle teatamaks võidust Kadi raadiost, kui arvuti oli “Keskpäeva” otsesaates õnneliku võitja nime mitme tuhande lehetellija hulgast välja selekteerinud.

“Ma olin selle juba täitsa ära unustanud, et Oma Saare tellijate vahel selline auhind välja loositakse,” ütles Krista, kellele loosiõnn naeratas väga tähendusrikkal päeval – eile täitus tal nimelt täpselt 25 aastat töötamist lasteaiaõpetaja abina.
Võiduteler on ligi 10 000 krooni maksev suur ja uhke 42-tolline digiboksiga LG LCD-teler. Krista sõnul on neil kodus teler küll juba olemas, aga mitte nii võimas.

Ja lõppude lõpuks on ju tore, kui majas mitu pildikasti, sest siis pole vaja teiste pereliikmetega võidu joosta, et kes enne telekapuldi oma kätte saab… Krista on viie lapse ema, kuid kõik lapsed on juba suured ja enamik iseseisva elu peal. Vaid see kõige noorem, 20-aastane elab veel kodus.
Oma Saare lugejad on Krista ja tema pere olnud paar viimast aastat ja ei kahetse. “Vahetasin lehe välja, kuna Oma Saare formaat sobib mulle millegipärast rohkem.”

Lehele midagi ette heita tal ei ole, tema on sellega igati rahul. Liiati veel nüüd, kui OS-i tellimus talle peavõidu tõi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)