Kuhu minna

Neljapäev, 7. jaanuar

KINO
Divas kl 20 Jõululugu. Viimane seanss. Pilet 50.–

ÜRITUS
Suure Tõllu puhkekülas kl 15 lustakas talveetendus lastele Tere, tere, head uut aastat!
Kuressaare põhikoolis kl 18 Paul Kerese 94. sünniaastapäeva tähistav välkmale kompleksvõistlus. Osavõtt vaba.

TANTS
Divas DJ K. Lillimägi.
Kodulinna lokaalis DJ Raaper.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses kl 12 EVF U18 tütarlaste võrkpalli karikavõistluste I finaal.
Kuressaare spordikeskuse väikeses saalis on kl 12–14 oodatud 7–10-aastased poisid ja tüdrukud mängima saalihokit, rahvastepalli ja osa võtma muudest sportlikest tegevustest. Treener Raigo Saar. Osavõtt tasuta. Vahetusjalanõud kaasa! Info tel 45 20 375.

Reede, 8. jaanuar

KINO
Divas kl 18.50 Avatar. Seiklusulmefilm. Pääse 50.–

ÜRITUS
Tornimäe rahvamaja kontoriruumis kl 16 Pöide mailt pärit kunagiste ja tänaste kohalike autorite luule lugemine. Sina, kes sa seni oled sahtlisse kirjutanud, tule sinagi ja esita kuulajaskonnale oma paremaid salme! Oodatud on kõik luulehuvilised.
Taritu rahvamajas kl 19 Lümanda valla mälumängu III voor.

TANTS
Divas DJ Peeter Kukk. Pilet 75.–
Kodulinna lokaalis DJ Raaper.
Luciferis DJ Kristjan Lillimägi.
Mönusas Villemis Pubi-bingo.
Club Privilege’is Bravo@Privilege PRISON BREAK.


Hea teada

Kindlustuse muuseum kuulutab välja lõputööde kogumise jätkukampaania
2009. aasta novembris üle ootuste edukaks kujunenud lõputööde kogumise kampaania ajal kingiti Kindlustuse muuseumi raamatukogule 45 uurimistööd, sealhulgas Eesti esimene kindlustuseteemaline doktoritöö.

Tänaseks on muuseumi kogus ligi 100 kindlustusealast uurimistööd ja nüüd kuulutab muuseum välja jätkukampaania. Kindlustuse muuseumi juhataja Ada Treumuthi sõnul on kirjutatud lõputöödest muuseumis hoituna kasu paljudele ka tulevikus. Lõputööde kogumise kampaania aitas luua uusi sidemeid ja elavdada koostööd kõrgkoolide, kindlustusseltside ja Kindlustuse muuseumi vahel. Lihtsaim moodus Kindlustuse muuseumile oma uurimistöö annetada on saata see digitaalselt kuni 18. jaanuarini 2010 aadressil muuseum@if.ee .

Kui teil ei ole võimalik selleks ajaks tööd saata või on soov tuua töö paberkandjal, siis palume samaks kuupäevaks aadressil muuseum@if.ee teatada uurimistöö autori, juhendaja ja kõrgkooli nimi, lõputöö liik ja kaitsmise aasta.
Muuseum korraldab elektroonilise töö printimise ja köitmise. Kõik annetatud lõputööde autorid ja juhendajad kutsutakse Kindlustuse muuseumisse tänuüritusele.

Enim on muuseumile tänaseni uurimistöid annetanud Tartu ülikool eesotsas matemaatilise statistika instituudiga. Töid on laekunud ka Tallinna tehnikaülikooli, akadeemia Nord, Tallinna majanduskooli, Estonian Business School’i ja teiste kõrgkoolide lõpetajatelt.
Igal aastal külastavad muuseumi kümned üliõpilased, kes saavad siit konsultatsiooni ja materjale uurimistööde kirjutamiseks.

Kindlustuse muuseum asub If kindlustuse peakontoris Tallinnas, aadressil Pronksi 19. Muuseumi külastamine ning konsultatsioonide ja materjalide saamine on kõigile tasuta. Külastus tuleb eelnevalt kokku leppida telefonil 66 71 126 või e-posti teel muuseum@if.ee .

If on Baltimaade juhtiv ühe kaubamärgi all tegutsev kahjukindlustaja, kes pakub mitmekülgseid kindlustuslahendusi rohkem kui 310 000 era- ja ärikliendile Balti riikides..

Eva-Grete Aljas
kommunikatsioonijuht

tel 66 71 091
mob 56 602 923

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 19 korda, sh täna 1)