Lumele järele andnud tennisehall varsti püsti

Lumele järele andnud tennisehall varsti püsti

SAAB ASJA: Kuressaare tennisekeskuse hall, mis liigse lume tõttu kokku lasti, saab püsti parimal juhul juba selle nädala sees.
Foto: Peeter Kukk

Kuressaare tennisekeskuse halli peal, mis paari nädala taguse lumetormi ajal alla lasti, käisid eile agarad lumekoristustööd.

Kuressaare spordibaaside juhi Kalev Küti sõnul lasti hall alla, kui oli näha, et ligi meetri jagu lund hakkab halli kuplile juba rebendeid tekitama ja lund ei ole võimalik likvideerida. Sellega suudeti halli säästa küllap veelgi suuremast kahjust.

Eile roogiti siseväljakute peale laotunud halli kattelt käsitsi lund ja veeti seda traktoritega ära. Kalev Küti sõnul tahetakse lähipäevadel lund nii palju ära koristada, et saaks proovida pea kahemeetrise rebendi parandamist oma jõududega.
Kui see õnnestub, peaks hall veel sel nädalal püsti saama. Juhul kui kohapeal selliseid vahendeid ja materjale siiski ei leidu, tuleb jaanuaris mandrilt tellida vastavad remondimehed, kes suudavad halli parandada.

Kütt kinnitas, et hiljemalt jaanuari keskpaigas saavad inimesed hallis taas tennist mängida. Seni võib kasutada Kuressaare spordikeskuse võimalusi.
Kalev Kütt ütles, et lumest kahjustatud halli remont spordibaasidele mingit lisakulu ei tekita, kuna hall on kindlustatud.
Kuressaare tennisehall on raskete ilmastikuolude tõttu varemgi kannatada saanud. Suurimaid kahjustusi sai hall 2005. aasta jaanuaritormis, kui torm rebis halli sisuliselt puruks.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)