Kuhu minna

Teisipäev, 29. detsember

KINO
Divas kl 17.55 ja kl 20 Jõululugu. Animatsioon. Pilet 50.–

TEATER
Kuressaare Linnateatris kl 19 Vares. Urmas Lennuki dramatiseering Jüri Tuuliku samanimelise romaani ja novellide ainetel. Lavastaja Raivo Trass. Pilet 150.–/100.–

Kolmapäev, 30. detsember

KINO
Divas kl 16.55 ja kl 19 Jõululugu. Animatsioon. Pilet 50.–

KONTSERT
Kuressaare Laurentiuse kirikus kl 19 JõuluKUUL. Rein Rannap ja Riho Sibul. Viimasel ajal seostub jõulukuu paraku üha enam kaubanduskeskuste saginaga, välise sära ja pinnapealsega. Kuigi jõulude ajal kipub domineerima ülimagus tingel-tangel, lubame meie oma kontserdiga midagi sellele vastanduvat –rahu, endasse vaatamist, rõhutame just jõulude hingelist tähendust igaühe jaoks meist. Meie kontsert peaks tulema karge ja karune, nagu üks eesti mees ongi… Ettekandele tulevad paljud tuntud eestikeelsed jõululaulud, loomulikult esinejate isikupärases tõlgenduses. Samuti kuuleb Rannapi lüürilisi laule – nii tuntuid kui ka mitmeid päris uusi laule, mis on loodud just selle kontserdi jaoks, Riho Sibulale esitamiseks. Lisaks veel üht-teist muud, sealhulgas ka üllatusi. Pääse 160.–, sooduspilet 120.– 


Ürituse eelinfo

Tule uue aasta esimestele doonoripäevadele Saaremaal!
Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus korraldab Saaremaal uue aasta esimesed doonoripäevad: esmaspäeval, 11. jaanuaril kl 13–17 Orissaare spordihoones (Kuivastu mnt 29A); teisipäeval, 12. jaanuaril kl 11–18 Kuressaare kultuurikeskuses (Tallinna 6); kolmapäeval, 13. jaanuaril kell 8–13 Kuressaare kultuurikeskuses.

Verekeskusel on rõõm teatada, et jätkub meeldiv traditsioon – tulla Saaremaa inimestele külla ja tuua doonoriks olemise võimalus koju kätte ning teisalt näha seal ikka ja jälle nii paljusid lahkeid inimesi verd loovutamas. Viimastel doonoripäevadel novembris loovutasid verd kolmel päeval kokku 268 doonorit ja seda koguti rohkem kui 118 liitrit haiglate patsientide abistamiseks! Verekeskus tänab kõiki doonoreid selle väärtusliku ja südamest tuleva abi eest.

Verd loovutades on teil võimalus aidata paljusid eluohtlikus seisundis inimesi. Doonorivere toel on võimalik teha ka paljusid operatsioone, mida muidu ei saaks suure verekaotuse riski tõttu sooritada.
Doonoripäeva külastamiseks tuleks varuda umbes 45 minutit, millest vereloovutus võtab 5 kuni 10 minutit ning ülejäänud aeg kulub ankeedi täitmisele, meditsiinilisele läbivaatusele ja väikesele puhkusele pärast vereandmist. Vereandmine on valutu ja ohutu protseduur, mille käigus võetakse doonorilt 450 ml verd.

Loovutades verd saame olla kindlad, et Eesti haiglate verevarud on piisavad. Verepuudus on meie kõigi ühine mure, sest abivajaja rolli võivad õnnetu juhuse tõttu sattuda ka meie sõbrad, lähedased ja tuttavad ning doonorivere olemasolust võib ühel päeval sõltuda ka meie enda elu.
Tutvu lisainfoga www.verekeskus.ee .

Põhja-Eesti regionaalhaigla verekeskus

Hea teada

Kuressaare Linnateater annab teada
17. ja 18. veebruaril toimuma pidanud etendus “Täiskuu 2”(MTÜ Kell Kümme) lükkub edasi aprilli. Piletid ostetakse tagasi.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)