Kadi raadio kuulatavus möödus saartel Vikerraadiost

Saaremaal ja Hiiumaal saavutas Kadi raadio kuulatavuses esikoha, edestades tänavu juba aastaid sel kohal trooninud Vikerraadiot.

Kadi raadio tegevdirektor Gunnar Siiner ütles, et Kadi raadiot kuulas Emori värske päeviku-uuringu andmetel 24 000 inimest.
“Sellist tulemust ei ole raadio Kadil kunagi varem olnud, kui, siis raadio algusaastatel. Viimase kaheksa aasta jooksul ei ole me Vikerraadiot minu mäletamist mööda ületada suutnud,” lausus Siiner.

Teine koht kuulub 21 000 kuulajaga Vikerraadiole ja kolmas koht Sky Plusile, mida kuulas Emori andmetel 9000 inimest.
“Saarlased ja hiidlased veetsid kõige rohkem aega Kadiga ehk kogu raadio kuulamise ajast kuulati 48,1 protsenti Kadit,” rõõmustas Siiner. Vikerraadio sama näitaja oli 22,9 protsenti.

Tegevdirektor lisas, et esikolmikus on Kadi figureerinud pidevalt, aga nii kindlat liidripositsiooni kuulamisaja osas pole varem olnud.
24 000 Kadi kuulaja hulgas oli naisi ja mehi ühepalju. Pisut üle poole kuulajaist olid peamised sisseostude eest vastutajad. 23 protsendil Kadi kuulajatest on kõrgharidus, 34 protsendil keskharidus ja 43 protsendil alla keskhariduse. Kuulatavus on suurem vanusevahemikus 30–74 aastat.

Lääne-Eestis tervikuna kogus enim kuulajaid Vikerraadio – 55 000, teisel kohal oli Kadi raadio. Kogu Eestis kuulab Kadit 32 000 inimest.
“Kindlasti on see arv kuulajate hinnang meie tööle ja samas annab tegijatele jõudu edasi pingutada,” märkis Gunnar Siiner. “Eks me oleme oma võimaluste piires pidevalt arenenud ja teeme seda ka tuleval aastal. Kõigile kuulajatele soovin kõigi raadiotegijate poolt head vana aasta lõppu ja kuulmiseni uuel aastal.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 53 korda, sh täna 1)