Juhtkiri: Kõnniteed puhtaks!

Juhtkiri: Kõnniteed puhtaks!

 

Libedus ja lumi ei tule vastavalt sellele, kuidas Kuressaare Linnamajandusel raha jätkub. Need asjad sõltuvad ilmastikust. Niipalju kui taevataat lund saadab, niipalju seda ka on. Opositsioon pärib linnapealt aru, mida võetakse ette, et olukorda parandada.

Kokkukuhjatud lund vedeleb kõikjal. Niigi nappidest parkimiskohtadest on nüüd ka lumi oma osa nõudnud. Kui seda aga samas mahus veel juurde sajaks, mis siis saaks? Kes siis tahab libedal kõnniteel kukkuda ja aastavahetuse kipsis mööda saata.

Parim võimalus libedusest lahti saada on muidugi see, kui lumi ja jää ära sulavad. Aga kevadeni jääb veel mitu kuud. Nii nagu mujal, on ka Linnamajanduses eelarvega kitsas käes. Mis siis aitaks?

Meie arvame, et üsna palju saavad kõnniteede olukorra parandamiseks ära teha kinnistuomanikud ise. Liigutades end veidi rohkem kui tavaliselt. Ka töötud oleksid kindlasti valmis appi tulema, kui vaid kutsutakse. Linna ja politsei koostöös oleks mõttekas panna jääd ja lund koristama kõik need, kes soolaputkas oma tunde veedavad või sinna kohta oodates sabas seisavad.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 21 korda, sh täna 1)