Auriga öömüük kuulutas jõulukinkide varumise alanuks (1)

Sel aastal juba teine Auriga ostuöö tõi korraldajate hinnangul kohale ligi 10 000 inimest. Auriga ostukeskuse arendaja Maidu Lempu sõnul läks reedeõhtune müügikampaania igati ootuspäraselt, külastajate koguhulgaks võis arvestada ligi 10 000.

Ostuöö oli Lempu sõnul korraldatud eesmärgiga anda avalöök jõulukingituste varumisele ning ilmselt seetõttu oli rahvast kogunenud isegi nõnda palju, et parkimisplatsil oli raske autole kohta leida. “Oste tehti palju ja rahvast oli palju. Uksest mindi välja ikka ostupakkidega, mitte tühjade kätega,” kinnitas ta.

Südaööni kestnud üritus ei olnud Lempu sõnul siiski vaid rahva ostma kehutamine, vaid mõnes mõttes oli tegu ka jõulumeeleolu tekitamisega. Pühadelainele aitasid häälestuda nii piparkooke jagavad päkapikud kui ka jõululaule esitav Dave Benton.

“Oli avatud ka jõulutuba, kus jõulumemm küpsetas värskeid piparkooke ja külastajad said ise neid kaunistada,” märkis Maidu Lempu. Usinalt kasutasid Auriga külastajad ka võimalust valada järgmiseks aastaks perekonnale sulatinast õnne.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 111 korda, sh täna 1)