Hotell Saaremaa ja Ensert said EVEA kuldmärgi

Eesti väike- ja keskmiste ettevõtjate assotsiatsiooni kuldmärgi ja sellega kaasneva tunnistusega tunnustati teisipäeva pärastlõunal Tallinnas Õpetajate majas toimunud piirkondlike ettevõtjate ühenduste ümarlaual ka kahte Saare maakonna firmat.

EVEA kuldmärgi pälvisid Mändjalas tegutsev hotell Saaremaa (juhatuse esimees Heldur Allese) ja Kuressaare hulgimüügiladu Ensert OÜ (juht Märt Käesel).

EVEA tegevjuhi Kersti Kraasi sõnul on mõlemad Saaremaa ettevõtted olnud aastaid tegusad.

“Mõlemad Saaremaa firmad on meie pikaajalised liikmed. Saaremaa hotelli juht Heldur Allese on mitmel korral kuulunud EVEA volikokku. Ta on meie üks aktiivsemaid liikmeid, kes on Saaremaal EVEA üritusi korraldanud,” märkis Kersti Kraas.

Kaks koosseisu on EVEA volikokku kuulunud ka Enserdi juht Märt Käesel, kes ise küll ei saanud Tallinna sõita aumärki vastu võtma, kuid tundis tunnustuse üle suurt heameelt.

Märt Käesel hindas EVEA tuge väikeettevõtjaile kõrgelt, öeldes, et pisikestel firmadel on üksinda küllaltki raske oma õiguste eest võidelda.

EVEA andis välja ka auhinna Ettevõtluse Sõber 2009, mille vääriliseks tunnistati sel korral õiguskantsler Indrek Teder ja Eesti maksumaksjate liidu juht Lasse Lehis.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)