Võlgades naine loodab heade inimeste abile (15)

Pangalaenu tõttu majanduslikult väga raskesse olukorda sattunud 56-aastane raske puudega naine üritab võlgade katteks maha müüa oma korteri, lootes, et uus omanik lubab tal üürilisena korteris edasi elada.

“Ehk saaks kasutada kas või ühte tuba,” rääkis 56-aastane raske puudega naine, kelle võlakoorem on tänaseks kasvanud üle kolmesaja tuhande krooni ning 4000 krooni suurusest invaliidsuspensionist jääb väheseks, et seda tagasi maksta.

Sundseisu sattunud naine võttis koos tütrega laenu, Kuressaare haigla läheduses asuv kahetoaline ahiküttega korter pandi laenu tagatiseks ja laenuraha tehti pooleks. Aasta tagasi kaotas naine aga töö ja sama saatus tabas ka laenu võtnud tütart.
“Panin esimese korterimüügikuulutuse juba enam kui aasta tagasi,” rääkis hättasattunu. Vaatamata soodsale hinnale ei ole müük õnnestunud ning nüüd müüb korterit juba ka pank.

Linnavalitsus on naisele pakkunud sotsiaalpinda, kuid sinna ta minna ei tahaks. See, et armsaks saanud kodu tuleb maha müüa, on enam kui kindel. Kuid naine loodab kogu südamest, et ehk leidub keegi, kes ostab korteri, kuid lubab tal üüriliseks jääda.
“Kui keegi ostaks ära või saaks mind miskitpidigi aidata, et ma saaksin võlast lahti,” rääkis naine, kes loodab korteri müüa 350 000 krooniga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 50 korda, sh täna 1)