Urve Tiidus jälle teles (66)

Kuressaare kesklinnas ja linnuse juures mere ääres püüdsid üleeile uudistajate pilke ringi askeldavad kaameramehed ja tuttavad telenäod.

“Saaremaale tulek on üpris proosaline, teeme siin “Tähelaeva” salvestust, täpsemini võtame üles videomaterjali. Saate külaliseks ei ole keegi muu kui linnapea Urve Tiidus,” ütles ETV saatejuht Reet Linna.
“Oleme temaga aastakümneid tuttavad ja ühiselt teleleiba söönud. Urve on põnev inimene. Temaga saate tegemine on olnud üks mu ammuseid unistusi,” rääkis Linna.

“Võtame üles video, mida kasutame “tähe” tutvustamise juures. Käisime just mere ääres, sest Urvele on meri Saaremaast rääkides ääretult oluline. Tuli ette mitmeid emotsionaalseid hetki, kui ta meenutas oma lapsepõlve.”
Linna rääkis, et alati, kui asi jõudis niikaugele, et pidi hakkama Urvest saade sündima, tuli midagi vahele. “Ega ta endale väga lähedale lase. Kerge ei saa intervjueerimine olema, loodan igal juhul huvitavaid seiku teada saada, et vaatajal oleks põnev jälgida.”

Saaremaal salvestati ka mitmeid intervjuusid, mida Tiidus kuuleb alles siis, kui juba mugavalt stuudio tugitoolis istub.
“Tähelaeva” Kuressaare linnapea Urve Tiidusega näeb ETV vaataja jõulukuu esimesel poolel.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 45 korda, sh täna 1)