Lihtne küsimus (3)

Kuidas on Kuressaare haigla polikliinikus võimalik pääseda silmaarsti juurde, kui numbrid on kas otsas või siis vastatakse, et järgmiseks kuuks numbreid kinni ei panda, sest pole teada, kas arst tuleb ja millal tuleb?

Vastab Kuressaare haigla juhatuse liige, ravijuht Reet Tuisk

Kuressaare Haigla Sihtasutusel ei ole silmaarsti juba üle kolme aasta, mistõttu ei toimu ka regulaarselt silmaarsti vastuvõttu. Püüdlused leida uus püsivalt kohapeal töötav silmaarst ei ole seni õnnestunud.

 Sagedusega üks kuni kaks päeva kuus käivad meie haigeid konsulteerimas silmaarstid Ida-Tallinna keskhaiglast. Nendele vastuvõttudele on kutsutud ennekõike silmalõikuste eelsed ja lõikuste järgsed ning kroonilisi silmahaigusi põdevad patsiendid. Vabad vastuvõtuajad on teatatud haigla registratuurile.

 Probleem on selles, et Tallinnast saavad arstid tulla olenevalt nende sealsetest töögraafikutest ja võimalustest, regulaar-set kalenderplaani ei ole. Sellest tulenevalt vastabki registratuur sageli, et numbreid vastuvõtule ei ole võimalik kinni panna, kuna ei ole teada, kas ja millal silmaarst Tallinnast tuleb.
 Kuressaares töötab täiskoormusega eraarstina silmaarst Marta Virves.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 55 korda, sh täna 1)